משרדי ‘ממש’ יהיו פתוחים עד יום חמישי י’ ניסן בשעה 17:00 בלבד!נשוב אי”ה לאחר חג הפסח בגאולה האמיתית והשלמה

ממש: שוק פורים ענק לשלוחים ולכל המשפחה

המיזם המצליח מבית ‘ממש’ יוצא לדרך ריכוז כל אמצעי ועזרי ההפצה לשלוחים, פעילי הבתי חב”ד, אנ”ש ונשי חב”ד הפועלים בשליחותו של הרבי מלך המשיח שליט”א במבצע פורים תשפ”ד, ומכינים את אנשי מקומם לקבלת פני משיח צדקנו. החל מיום ראשון כ”ג אדרא’ ועד לי”ב אדר ב’ הבעל”ט ירוכזו לאולם רחב ידים העלונים, משלוחי מנות, וכל הנצרך למבצע פורים, דבר שיקל על המתעסקים במבצע להגיע אל מקום מרווח במרכז הארץ, בו יוכלו להסתובב ולראות בגודל טבעי את כל המוצרים והעזרים, באופן בלתי אמצעי ולקחת מתוך המגוון הענק את הדברים המתאימים להם ביותר שיסייעו להם להפיץ את אור הגאולה בסביבתם.
לא תמיד קל לשלוחים ולפעילים והפעילות היוצאים למבצעים להיערך כראוי רק מתוך קטלוג אינטרנטי או מודפס. מתוך התייעצות של צוות ‘מרכז ההפצה – ממש’ יחד עם מספר שלוחים, הגיעה המסקנה לפתוח את התערוכה המיוחדת הזאת, כאשר במפגש בלתי-אמצעי עם מוצרי החג יוכל כל אחד ואחת לתכנן את עצמו כראוי לקראת המבצע החשוב.
בנוסף, ייערכו מבצעים מיוחדים לבאי ה’שוק’, וכיבוד עם שתיה חמה\קרה יוגש למשתתפים. השנה גם יצטרפו אל יבול ההפקות המבורך, מגוון עצום של מוצרי ‘ממש לגני’ המותאם במיוחד למלמדים וגננות בכדי לסייע בידם להחדיר בתינוקות של בית רבן את בשורת הגאולה של הרבי מלך המשיח שליט”א. היריד יימשך אי”ה בין השעות 10 בוקר ועד 5 בצהרים, באולם ‘ממש’ רחוב מתתיהו 16 בני-ברק. לפרטים נוספים: ‘ממש’ 077.5123.770 mamesh.org

שתפו:

חדשות נוספות