מבצע הפצת על חוברת חדשה ויפה ‘הגיע זמן לזוז’ להזמנות עכשיו באתר

‘לפרסם להכריז לבאר’ רשמים מטכס סיום קורס מרצים להבאת הגאולה

‘מרכז ההפצה ממש בארה”ק’ אשר נטל על עצמו לעשות ככל אשר ביכולתנו להבאת בשורת הגאולה לכל מקום – זכה לארח בחודשים האחרונים את אחד הקורסים המקצועיים והמדוייקים ביותר שנותנים את הכלים והאמצעים לשכלל ולהביא לדיוק מירבי את השימוש בהסברה, ביצירת קשרים אנושיים ולמקסם את יכולות ההשפעה.

המפגשים מלאי התוכן עם המומחה לרטוריקה וארגומנטציה ד”ר יוסי בר הגיעו לסיומם בערב מיוחד שהיווה הלכה למעשה את ה’אור’ שייכנס לכלים. טובי המרצים החבדיי”ם שהם גם שלוחים בפני עצמם, הציגו בפני הקהל הצמא את המסר החסידי וכללי בסיס בהכנה הרצאה, חוג בית וכד’. יוזם הפרויקט ומנחה הערב הרב אלעד קנטור סקר בפני הנוכחים את מטרות הקורס שכותרתן: להביא את האמת כמות שהיא בכלים מכלים שונים והזמין לדוכן הנואמים את אחד המרצים המבוקשים בציבור הכללי הרה”ח זיו קצבי המעמיד במרכז דבריו את שיטת הרבי מלך המשיח שליט”א כי היסוד של כל הרצאה הוא – ‘המעשה הוא העיקר’ – מבחן התוצאה. “הרצאה טובה הינה מימשק של אורות אמיתיים עם כלים נכונים, כאן נקודת המבחן של מוסר ההרצאה. הקורס שעברתם הינו חלקו הראשון של הדרך, עתה הגיע רגע האמת – איך כל מפגש אנושי מביא לקבלת פני משיח צדקנו בפועל ממש”.

לאחריו עולה המרצה הנודע שהצליח להנגיש את תורת החסידות לרבבות – הרה”ח נדב שי’ כהן. בדבריו הוא נותן טיפים הכרחיים להרצאה נבונה אשר מחד תתפוס את הנוכחים ובד בבד תביא את המסר הנכון, הרב נדב שהצליח בשיעוריו להגיע דרך רשת האינטרנט לרבבות שומעים, משתף את הקהל בדרכים הנכונות בניצול הכוח של המדיה.

 “עלינו לזכור כי בסופו של דבר – האמת שלנו היא הכוח המשכנע והממריץ. לפעמים שיעור אחד יכול לחולל שינויים מרחיקי לכת, הדבר תלוי בכוח האמונה, בהשקעה הנבונה, בהתייעלות – אך בעיקר בהתמסרות עקבית. כך נצליח להכין את כל העולם לקבל פני משיח צדקנו כבקשתו ודרישתו של כ”ק אדמו”ר מלך המשיח שליט”א.

האירוע הרישמי מסתיים בדברי סיכום קצרים של המשתתפים הנותנים את זוית מבטם לקורס העוצמתי ומעמד חלוקת תעודות המקנות לבעליהן מעמד של כבוד בין שורת המרצים החבדי”ת, כציון והוקרה לעשרות השעות הרבות שהשקיעו בקורס המקצועי והחשוב הזה.

תפילת ערבית ולאחריה ההתוועדות עם הרה”ח שמעון שי’ ויצהנדלר ראש ישיבת תומכי תמימים ראשל”צ ועורך פרסומי ממש.

הרב ויצהנדלר שהוא עצמו נחשב מטובי המרצים החבדיי”ם עומד לאורך כל ההתוועדות על כוח הדיבור שמאפיין את המין אנושי – ‘מין המדבר’. את דבריו הוא פותח בציטוט משיחת ג’ שבט תשנ”ב על כוח הדיבור של נשיא הדור ותפקידו של ‘אהרן’ המסביר ומתרגם.

“הכוח הזה הוא היוצר שינוי ביקום. את הכוח הזה אין לבעלי חיים ועל ידו אנו הופכים את העולם. כיום חזית המלחמה נמצא בשכנוע”.

האוירה החסידית מתחממת ומתלהטת ובזה אחר זה הנוכחים משתפים את הקהל באפיזודות שכולם אומרות: אם אתה מביא את המסר של הרבי מלך המשיח שליט”א בגאון ובפשטות – לא זו בלבד שהדברים מתקבלים אלא גם השומעים הופכים להיות משפיעים.

לאחר חצות ליל יצאו המשתתפים בתחושה חדשה – יש לרבי מלך המשיח שליט”א שלוחים חדשים ששיכללו באור חדש את כוח הדיבור שלהם לפרסום בשורת הגאולה.
צילום: יוסי בן שושן

שתפו:

חדשות נוספות