ניתן לראות את רשימת הזוכים במבצע ‘שומעים 10’ תשפ”ד בקטגוריית חדשות באתר

בשבוע הבא: ההתוועדות המרכזית לכבוד ר”ח כסלו

ביום שלישי הבא תיערך אי”ה התוועדות הגדולה לרגל יום הבהיר ראש-חודש כסלו ביום שלישי א’ כסלו ה’תשפ”ד (14/11/23). בהתוועדות יינתן דגש מיוחד על שמחה וביטחון כפי הוראות הקודש של כ”ק אדמו”ר שליט”א מלך המשיח, התחזקות בנבואת הגאולה והגברת מבצעי הקודש לזכות כוחות הביטחון והחזרת החטופים.

ההתוועדות מאורגנת מידי שנה ע”י מרכז ההפצה ‘ממש’ בארץ-הקודש, מסביב לשולחנות ערוכים ובהשתתפות רבנים, משפיעים, שלוחים וציבור רב ונכבד של אנ”ש והתמימים. האירוע מיועד לגברים בלבד והכניסה חופשית באולם ‘ממש’ רח’ מתתיהו 16 בני ברק .

ההתוועדות תחל בשעה שמונה בערב בתפילת ערבית חגיגית ולאחריה ריקודי שמחה בליווי כלי זמר, ומיד לאחר מכן התיישבו להתוועדות רעים ‘שבת אחים גם יחד’ עם פארבייסען בשפע ומשקה המשמח עד לאור הבוקר. עם הקהל יתוועד הרה”ח הרב שמעון ויצהנדלר ראש-ישיבת תות”ל ראשל”צ ועורך פרסומי ‘ממש’ ומשפיעים נוספים. באירוע יצויין גם השקת סט הספרים החדש ‘הדרך הישרה’ להגברת הלימוד בענייני גאולה ומשיח.

המעוניינים לקבל הודעות על פעילות ופרסומי ‘ממש’, מוזמנים לצרף את המספר 054.2248.770 של ‘ממש’ אל אנשי הקשר ולשלוח את שמם ואי”ה יקבלו הודעת וואצאפ על הפעילות הברוכה.

שתפו:

חדשות נוספות

תמונת היום

הגאון רבי אברהם יפה שלזינגר גאב”ד ז’נבה מלווה בתלמידי ישיבת חב”ד הגדולה בבית שמש אחרי מסירת שיעור מעמיק לתלמידים עם שקית משיח

קראו עוד »