מבצע הפצת על חוברת חדשה ויפה ‘הגיע זמן לזוז’ להזמנות עכשיו באתר

14

ארגון ‘ממש’ החל את דרכו בשנת ה’תשס”א כמכון מחקר בתורתו של הרבי שליט”א מליובאוויטש מלך המשיח. התאגדות של מספר בחורים צעירים בישיבת חב”ד המרכזית בניו-יורק הניבה את הסדרה ‘דבר מלכות עם פיענוח המראי-מקומות’, הכוללת חמישה כרכים ולמעלה מ3,500 עמודים בהם נפרשים כחמישים משיחותיו של הרבי עם פיענוח המראי-מקומות ועוד הוספות.

במקביל לספרי הגות ועיון החל הארגון להוציא ספרי ומוצרי תוכן לקהל הרחב, הצמא להכיר את הרבי מלך המשיח שליט”א, פעלו ותורתו הרחבה. כך יצא רב-המכר הפופולארי “נביא מקרבך” – הביוגרפיה של הרבי מלובביץ’, שהתקבל בהתלהבות רבה ונמכר בחנויות הספרים הנחשבות.

בשיתוף עם ה”אגודה למען הגאולה” נטל על עצמו הארגון את הפצת עלוני היהדות על  חגי ישראל, אליהם נוספו עד מהרה פרוספקטים, חוברות ומגזינים על נושאים שונים ומגוונים, המופקים באיכות גבוהה וברמת תוכן מקסימאלית. מוצרי התוכן ועזרי ההפצה התרבו והשתכללו במהלך השנים תוך התייעצות עם שליחי הרבי מלך המשיח שליט”א והיעזרות בנסיונם הרב.

גם ימי עיון וכינוסים מאורגנים בקביעות ע”י ‘ממש’, כמו גם שבתות וערבי התחזקות בהפצת בשורת הגאולה וההתקשרות אל הרבי מלך המשיח שליט”א. קורסים מובנים בענייני גאולה ומשיח נערכו במאות מפגשים תחת הכותרת “בית הספר לתורת הגאולה”, בנוסף למפגשים אישיים עם רבנים, אדמו”רים ואישי ציבור נכבדים. ממש לגני וכו’ 

‘ממש’ משמש היום כזרוע ביצועית וכחלוצת ההפקות בעניני גאולה ומשיח, מסייעת למאות ואלפי פעילים ברחבי הארץ והעולם לקיים את הוראתו של הרבי מלך המשיח שליט”א ולעסוק ב”שליחות היחידה שנותרה – קבלת פני משיח צדקנו”.